הובלה ואריזה בירושלים פתרונות אריזה למעבר דירה בירושלים

 

תנו למקצוענים לעשות את כל אריזת הדירה בשבילכם

 
 
ללא ספק, אריזת דירה בירושלים הינה החלק המסובך ביותר במעבר למקום מגורים חדש עבור הדייר. לסחיבה, להעברה ולשינוע חברת ההובלות דואגת עבורכם, כמו גם לפירוק רהיטים מורכבים – אך אריזת דירה היא מלאכה שלרוב נותרת בידכם. על אף שהיא נשמעת קלה לכאורה, לרוב מגלים מעט לאחר תחילת ביצועה עד כמה הינה מורכבת, מעייפת וגוזלת זמן. לעתים קשה לתפוס עד כמה הרבה רכוש וחפצים נצברים עם השנים, ועד כמה יהיה מפרך לעבור על תכולתם של כל מגירה, מדף, שידה, בוידם וארון, מחדר השינה למטבח, לחדר האמבטיה ולסלון. 
 
 
 
אריזת דירה
 
 
 
 

מה כוללת אריזת דירה?

 
אריזת דירה כוללת:
  • פינוי של כל החפצים מהדירה!
  • מעבר על כל פרטי התכולה, אריזתם בארגזים בצורה בטוחה וקטלוג של כל ארגז וארגז!

מבין אלו כדאי לשים דגש על אריזה בטוחה ועל הקטלוג:
קטלוג של הארגזים והחפצים בעת אריזת דירה מסייע בתהליך הפירוק והכניסה למקום המגורים החדש. בעזרת רישום נכון, כל ארגז יגיע ישירות לחדר המתאים, ויהיה לכם קל למצוא את החפצים החשובים ביותר במהירות בעזרת מבט אחד במדבקות הזיהוי שעל הארגז.
אריזה נכונה ובטוחה תסייע לחפצים השבירים, כגון כלי מטבח או מסכי מחשב וטלוויזיה, לצלוח בשלום את תלאות וטלטולי המעבר. אריזת דירה אינה רק הנחה של כל התכולה בארגזים – לצורת ביצועה יש חשיבות מכרעת להבטחת שלומו של הציוד המועבר.
אכן, אריזת דירה אינה משימה קלה ואף לא קצרה. גם לא הפירוק והסידור המפרכים שמחכים לכם בסופה...
זקוקים לעזרה באריזה? הנציגים שלנו מחכים לשיחתכם צלצלו
02-6797981 | 052-6343023

 
 
חברת הראשון בהובלות מציעה לכם הצעה מפתה: תנו לנו להתמודד במקומכם עם תלאות יום המעבר עד לפרט האחרון – כולל שירותי אריזת דירה.
 
 
 
אריזת דירה בירושלים
 
 
 
 
 

שירותי אריזה מקצועיים – והחיים הרבה יותר קלים!

 
השירות שלנו כולל אריזת דירה מקצועית, מוקפדת ובטוחה, תוך שימוש בחומרי אריזה איכותיים ומגוונים בהתאם לסוג התכולה: ארגזים בעלי מוט תלייה לבגדים שלא ניתן לקפלם, ארגזים בעלי דופן כפולה, אריזה בניירות משי,
בבדים ובניילוני פצפצים ושרינק לחפצים שבירים, למוצרי חשמל ולרהיטים, וכן הלאה. כל החפצים מקוטלגים עבור פירוק מהיר – כאשר ניתן להזמין דרכנו גם שירות פירוק וסידור בגמר ההובלה, למעבר מהיר ונטול כאבי ראש עוד יותר!
 
 
 
שירותי אריזת דירה בירושלים
 
 
 
 
שירותי אריזה מקצועיים – השקעה ששווה זהב וחוסכת התעסקות מיותרת וזמן יקר! למידע נוסף אודות שירות אריזת דירה של הראשון בהובלות
התקשרו: 6797981 - 02 או 6343023 - 052.