הובלות במעלה אדומים והסביבה - הראשון בהובלות מהאריזה ועד ההובלה

 
 
חברת הראשון בהובלות היא חברה מקצועית המספקת שירותי הובלת דירות במעלה אדומים. מדי יום ביומו מסייעת החברה ללקוחותיה הרבים לעבור דירה באופן הנוח, היעיל והרגוע ביותר.

כשמחפשים חברת הובלות, מעלה אדומים שופעת בהיצע חברות, אבל רק חברת הראשון בהובלות מספקת שירות מקיף הכולל הובלת מקררים, חדרי שינה, שטיחים, ציוד משרדי וכל סוגי הרהיטים, לרבות פירוק והרכבה של ארונות וריהוט.
 
 
 
 
 
 
 
נוסף על כך, החברה דואגת לבטח את התכולה בכל העברה. כמו כן, החברה מחזיקה צי מגוון של רכבי הובלות ומעסיקה צוותים מקצועיים בתחום האריזה, הסבלות והנהיגה.

לקבלת הצעת מחיר ופרטים נוספים אתם מוזמנים ליצור קשר עם מחלקת שירות הלקוחות של החברה - 02-6797981 או 052-6343023.
רק עם החברה שלנו תוכלו לתאם פירוק והרכבה של ריהוט וארונות על ידי נגר מומחה.
 
רק עם החברה שלנו תוכלו לתאם פירוק והרכבה של ריהוט וארונות על ידי נגר מומחה.
 
שירותי הובלות במעלה אדומים
 

הובלת דירות במעלה אדומים אנו עושים את זה נכון

 
הובלת דירות מעלה אדומים - כיצד לעשות זאת נכון?על מנת לבצע הובלת דירות במעלה אדומים באופן המקצועי ביותר, יש להקפיד על כמה שלבים חשובים.

השלב הראשון כולל קבלת הצעת מחיר מפורטת. שלב זה נועד למנוע שינויים במחיר ההובלה, שעשויים להתרחש לרוב לאחר סיום העבודה, במידה ועובדים מול חברה חובבנית ולא אמינה.

נוסף על כך, חשוב מאוד לבטח את הציוד בפוליסת "ביטוח סחורה בהעברה", לכל צרה שלא תבוא. השלב השני מתרחש ביום ההובלה עצמה. בשלב זה צריכים לוודא כי החברה מעסיקה אך ורק אנשי מקצוע שמתמחים באריזה איכותית של הרהיטים והציוד, על מנת למזער את הסיכוי לנזקים אפשריים.

לאחר מכן, יש לפרק את הרהיטים הגדולים, דוגמת הארונות הכבדים, ולהעמיס את המשאית. גם את שלב ההעמסה צריך לבצע תוך מתן תשומת לב מירבית, על מנת שכל הרהיטים יירתמו ברתמות מיוחדות למניעת תזוזה ומניעת גניבות של ציוד ורהיטים מהרכב בזמן ההעמסה.

שלב הפריקה הוא השלב האחרון, שכולל הרכבה מחדש של הרהיטים, פריקת הרהיטים מהאריזה ומיקום הרהיטים והארגזים בדירה החדשה. בשלב זה יש לנהוג בזהירות, בהתאם להנחיות של הדיירים.

כל חריגה מהנוהל הנ"ל עלולה לסכן את הציוד והריהוט שלכם.
 
הובלות במעלה אדומים
 

הראשון בהובלות חברת ההובלות המומלצת במעלה אדומים והסביבה

 
מדי יום ביומו ניתן להבחין בכבישי מעלה אדומים בלא מעט משאיות תובלה שפועלים מטעם חברות הובלת דירות במעלה אדומים.
 למרות שלרוב מדובר בחברות מקצועיות הפועלות לפי הנהלים המקובלים בתחום, במקרים אחרים מדובר על חברות הפועלות באופן חובבני.
 הובלת רהיטים המבוצעת באופן חובבני לא רק שתכניס לא מעט לחץ ליום ההעברה הלחוץ גם ככה, אלא מעלה את הסיכוי לנזקים לריהוט ולציוד.

הצטרפו להתחלה - שימו את רכושכם בידיים בטוחות אצל חברה מומלצת, נשמי לראותכם בין לקוחותינו.

שלכם הראשון בהובלות.