הובלת פסנתרים בירושלים

 
פסנתר הוא כלי נגינה כבד במיוחד, שטכנית לא ניתן להוביל ללא כלים מקצועיים מבלי להסתכן בגרימת נזק לפסנתר או לגב, ובנוסף מדובר גם בכלי נגינה יקר ביותר, כאשר עלותם של פסנתרי כנף יכולה להגיע לעשרות ואף למאות אלפי שקלים. מעבר לכך, בחלק ניכר מהמקרים מדובר בכלי נגינה בעל ערך סנטימנטלי רב ולא אחת מדובר אף בכלי העובר במשפחה מדור לדור.


לכן קל להבין מדוע חשוב לבצע סקר שוק רציני לפני שבוחרים בחברה מקצועית ואמינה המספקת שירותי הובלת פסנתרים.
 

מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים בחברה המספקת שירותי הובלת פסנתרים?

 

אם מדובר על הובלת פסנתרים מחנות כלי נגינה, כאשר זוהי הפעם הראשונה שבה הפסנתר יוצא אתכ ותלי החנות, חשוב ביותר לוודא כי חברת ההובלות נמצאת בקשרים מקצועיים עם חנות הפסנתרים. זאת מכיוון שבמקרים מסוימים, אם נגרם נזק לגוף הפסנתר או למנגנונים הפנימיים שלו, ייתכן שהחנות לא תכיר בנזקים שנגרמו על ידי חברת הובלות שהיא לא מכירה בה וחשוב להיות ערים לכך.


כמו כן, ללא קשר לאופי ההובלה ולסוג הפסנתר, ויהיה זה פסנתר כנף או פסנתר ניצב, חשוב ביותרלוודא כי החברה מחזיקה באחריות של לפחות עשר שנים בתחום הובלת הפסנתרים. שימו לב –לא ניתן להפריז בחשיבות הניסיון בתחום הובלת הפסנתרים. לרוע המזל ישנן חברות רבותשזה עתה החלו לעסוק בתחום, הצוברות ניסיון על חשבונם של בעלי פסנתרים שלא טרחולברר בכמה שנות ותק מחזיקה החברה המספקת להם את שירותי ההובלה.

בנוסף לכך, מומלץ לבקש מחברת ההובלות לקבל לידיכם המלצות מלקוחות קודמים וכמובן שגם מומלץ לברר בקרב פסנתרנים מהו המוניטין של החברה. מומלץ גם כן לשוחח עם בעל חברת ההובלות ולשמוע ממנו תיאור מפורט של תהליך ההובלה. בדרך כלל בתוך דקות ספורות תוכלו להבין האם אתם מדברים עם מקצוען או עם חובבן.


 

הראשון בהובלות – יותר משני עשורים של הובלת פסנתרים

 
הראשון בהובלות מומחים בהובלת פסנתרים מכל הסוגים וכן בהובלת כספות ושאר כבודה. לרשותנו צוות סבלים ותיק ומנוסה בהרמת פסנתרים לבניינים רבי קומות, ביעילות ובמיומנות. לרשותנו ציוד חדיש ומיוחד, המאפשר לנו לבצע את כל סוגי ההובלות, וכן משאיות עם רמפה הידראולית – להעמסה בטוחה.

 


לקבלת פרטים נוספים אודות הובלת פסנתרים, אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם אנשי המקצוע המומחים של חברת "הראשון בהובלות" ונשמח לעמוד לשירותכם – הראשון בהובלות 6797981 - 02, 6343023 - 052.
 
הובלת פסנתרים