פירוק והרכבת רהיטים

 
יום מעבר דירה או בית יהיה לנצח יום מורט עצבים. כל הציוד ארוז בארגזים ונישא בידיהם של אנשים זרים. המעבר ממקום אחד למשנהו, במקרים מסוימים אחרי שנים ארוכות, מטלטל את הנפש ובאופן כללי התהליך כולו, גם כשהוא מתנהל על מי מנוחות ובצורה החלקה ביותר האפשרית, בדרך כלל סוחט אינסוף אנרגיה רגשית ומנטלית.

לעצם המעבר ברוב המקרים יש להוסיף את כל אותן תקלות בלתי צפויות שעשויות להתרחש בזמן התהליך. הכוונה היא, למשל, למקרה שבו מתברר במהלך ההובלה שרגלי המיטה מפריעות לה להיכנס לבניין החדש, שהמקרר רחב מדי מכדי להיכנס למטבח בדירה החדשה או שהארון המרשים שמלווה אתכם מזה זמן מה לא נכנס בשום פנים ואופן לחדר השינה.
 

כיצד ניתן למנוע מצבים לא נעימים שכאלו?

 
בדיוק כמו בתחום הרפואה, גם בכל הקשור לתחום ההובלות, המניעה קלה מהטיפול. הכוונה היא לכך שניתן לדעת מראש האם הרהיטים וכלי החשמל השונים (או הפסנתר לצורך העניין) יכולים לעבור בקלות בכניסה למבנה החדש, במסדרונות הדירה או בדלתות החדרים ביעד. כל שעליכם לעשות על מנת למנוע "תגליות" שכאלו במהלך ההובלה עצמה, הוא למדוד את הממדים של המקרר, המיטה, הפסנתר, הארון או כל עצם אחר שלפי דעתכם עשוי להיות בעייתי.


לאחר שתרשמו את כל המידות בצורה מסודרת, עליכם להגיע פיזית לדירה החדשה ושם לערוך את המדידות פעם נוספת, רק שהפעם עליכם למדוד את רוחב הכניסה לבניין, את רוחב חדר המדרגות, רוחב המעלית, רוחב דלת הכניסה לדירה, רוחב המעברים בדירה ועוד. כמו כן, מומלץ ביותר לשוחח עם הדיירים הנוכחיים ולברר מולם האם נתקלו בקשיים כאשר עברו לדירה בעצמם.


שימו לב –במבני מגורים ישנים בכל רחבי הארץ מדובר בבדיקה קריטית. רבים לא יודעים זאת, אבל לצורך העניין המקררים שנמצאו בשימוש בשנות ה-60 וה-70 של המאה הקודמת היו קטנים יותר בצורה משמעותית מהמקררים המיוצרים כיום וישנם מבני מגורים רבים מספור בישראל, שהכניסה אליהם בנויה בצורה פתלתלה, על מנת להגביר את חסינות המבואה הראשית נגד טילים.

 

לא לקחת סיכונים

 

חשוב להבין כי גם אם דאגתם לערוך את המדידות וגם אם טרחתם לברר מהן נקודות הכשל האפשריות, עדיין אין זה מן הנמנע שדבר מה יחמוק מעיניכם. לכן, כדי לנטרל לחלוטין את האפשרות של תקלות ביום המעבר, הקפידו לבחור מראש אך ורק בחברת הובלות המספקת שירות פירוק והרכבת רהיטים במסגרת הובלה. חברות הובלה מקצועיות לרוב מעסיקות אנשי צוות מיומנים המחזיקים בידע, בציוד ובכלים המתאימים לפירוק רהיטים והרכבתם ביעד החדש ובאופן כללי עצם אספקת השירות מעידה רבות על רמת המקצועיות של החברה שבה אתם מתעניינים.


 

הראשון בהובלות – יותר משני עשורים של לקוחות מרוצים

 

לקבלת פרטים נוספים אודות שירות פירוק והרכבת רהיטים במסגרת הובלה, אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם אנשי המקצוע המומחים של חברת "הראשון בהובלות", בטלפונים 02-6797981 ו- 052-6343023


 
הובלה בקירור