איך להוביל דלתות פנים בצורה נכונה?

בניית בית חדש, או שיפוץ הבית הקיים, מצריכים לא מעט עבודות.

בין אלו, עומדים תכנון והתקנה של דלתות פנים הבית.

ההליך כולל את תכנון המשקוף והדלת, מדידות, ולבסוף, ההובלה וההתקנה עצמה.

אז איך מובילים דלת פנים בצורה נכונה? בואו נתחיל.

 

הקדמה

בשעה טובה! החלטתם לקנות בית חדש או להשקיע בשיפוץ בביתכם הנוכחי. כך או כך, ישנה הרגשה של התחלה חדשה ונקייה. קניית בית חדש או שיפוץ, כוללים השקעה רבה בתכנון מראה הבית. על מנת להפריד בין החללים בבית, וכן על מנת להעניק פרטיות, אנו מתקינים דלתות פנים. התקנת דלתות פנים כוללת מספר שלבים, אשר בסופם, יותקנו לכם דלתות פנים מעוצבות, בצורה נכונה ובטוחה.

 

תחילה, תכנון

טרם התקנת הדלת, עלינו לערוך תכנון מדויק. תהליך התכנון יכלול קביעת מיקומים להתקנת הדלת והמשקוף. כמו כן, בשלב התכנון יקבעו גם כיווני פתיחתה של הדלת. בשל הצורך בדיוק, מומלץ כי את התכנון יבצע איש מקצוע מהתחום.

 

שנית, מדידות

בשלב זה, נמדוד היטב את הפתח ואת עוביו של הקיר, על מנת לקבל את המידות המדויקות לדלת המבוקשת.

 

בחירת דלתות הפנים – קצת כיף לתהליך

שלב זה הוא ללא ספק השלב הכיף שבתהליך. בשלב זה, נבחר את דלתות פנים הבית, מההיצע הרחב הקיים בשוק. נבחר את סוג הדלתות, החומרים מהם הן עשויות, את הדוגמאות, וכמובן את הצבעים. בשלב זה, ניקח בחשבון את העיצוב המתוכנן לחדר, וכן את העיצוב המתוכנן לבית כולו. נציין כי סוג הדלתות אותן נבחר, ישפיע על תהליך ההתקנה.

 

התקנה מאוחרת – נוחות ומניעת לכלוך

חשוב לציין, כי מומלץ להתקין את הדלתות לאחר סיום עבודות הבנייה או השיפוץ. התקנה מאוחרת תאפשר הכנסה והוצאה של ריהוט וציוד מהבית בקלות יתרה, מבלי הסיכון של פגיעה בדלתות הפנים. כמו כן, התקנה מאוחרת תמנע לכלכוך הדלתות.

 

לבסוף, הובלה והתקנה – השאירו בידי מקצוענים

ישנה חשיבות רבה להוביל את הדלתות הפנים על ידי אנשי מקצוע בתחום. מדובר בדלתות שאינן קלות, והובלה באופן עצמאי, עלולה להוביל לפגיעה בדלתות עצמן. גם את ההתקנה של דלתות הפנים, נשאיר לאנשי מקצוע מיומנים, זאת מפני שישנה חשיבות מכרעת להתקנה נכונה ובטוחה, ובצורה מיטבית, מבלי לפגוע בדלת ובמנגנוניה. ההובלה וההתקנה לרוב מבוצעים על ידי שני אנשי מקצוע ביחד.

 

שורה של דלתות

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מטבעות
בלוג בעלי המקצוע
3 שיטות לחסוך כשמדובר בהובלות קטנות

החלטתם להתחדש בכמה רהיטים חדשים לבית שלכם, או שאתם עוברים דירה אבל לא מתכוונים להעביר את כל התכולה שלה? הובלות קטנות שכאלה יעלו לכם כסף ולפעמים הרבה כסף. ריכזנו עבורכם

הובלות
בלוג בעלי המקצוע
מובילים ונהנים – טיפים להקמת עסק הובלות מצליח

אנו נעזרים בעסק הובלות למטרות שונות כגון: הובלת משרד, הובלת דירה והובלת רהיט מסוים ממקום למקום. תחום ההובלות הוא תחום תחרותי במיוחד ולפיכך הקמת עסק הובלות כרוכה בהתמודדות עם קשיים