איך להוביל ציוד להרחקת יונים

יונים מטרידות אתכם ואתם מעוניינים להיפטר מהן בעצמכם? מהן השיטות הפשוטות להרחקת יונים, איזה ציוד הן דורשות, ומהו הפתרון המקצועי שיכול לפתור לכם את הבעיה?

 

הרחקת יונים

אם יונים רבות מתגודדות במסתור הכביסה שלכם, במרפסת או על אדן החלון, דעו כי אינכם לבד. מטרד היונים מגיע להרבה מאוד בתים, ורבים מתקשים להיפטר מהן. היונים מייצרות לכלוך ולשלשת, גורמות לריח רע ורעש, וגם מעבירות איתן מחלות מסוכנות, ולכן חשוב מאוד להיפטר מהן בהקדם האפשרי.

 

השיטות הביתיות

בשיטות הביתיות ישנו שימוש בחפצים פשוטים יחסית, אותם תוכלו למצוא בחנויות שונות, כמו חנויות למוצרי גינה. הצבת עורב מפלסטיק בגודל בינוני עשוי לעזור להרחקת היונים, אם כי אל תתפלאו שמהר מאוד היונים יבינו שלא אורבת להן כל סכנה ויחזרו להתקרב לשטח שלכם. ישנן עוד שיטות שסיכויי ההצלחה שלהם מוטלים בספק, כמו תליית דיסקים מנצנצים או קשירת שקיות פלסטיק למעקה, מתוך מחשבה שכל דבר שיוצר תנועתיות ימנע מהיונים להתקרב. תוכלו לנסות את השיטות הביתיות בתור התחלה, מה גם שאין הדבר דורש מכם הובלה או קניית ציוד מסובך.

 

דוקרנים/ קפיצים

היונים מחפשות מקום לעצור בו, מקום בו הן יכולות לקנן. מכאן נולד הרעיון של שימוש בדוקרנים או קפיצים. בשתי השיטות, המטרה היא להפוך את מקום העצירה של היונים למקום שלא יהיה להן נוח לשבת עליו. השימוש בדוקרנים אינו פוגע בהן, אלא כלל לא מאפשר להן להיעצר באותו מקום. שימוש בקפיצים לעומת זאת, יאפשר ליונים להיעמד עליו, אך לא יספק להן את הנוחות אותה הן מחפשות. החיסרון של השיטות הללו הוא שלא תוכלו להניח את הדוקרנים או הקפיצים בכל מקום בבית, והם מהווים מפגע אסתטי קל. את הדוקרנים או הקפיצים תוכלו למצוא בחנויות שונות, אך קחו בחשבון כי תצטרכו להתארגן על דרך להעביר את הציוד בצורה בטוחה.

 

רשת ניילון

השיטה המקצועית, והיעילה ביותר, הינה הרחקת יונים באמצעות רשת ניילון שקופה וחזקה. את הרשת ניתן לפרוס כך שתגן על החלונות שלכם או על מסתור הכביסה שלכם, וכמעט מבלי שתשימו לב אליה, היא תמנע את כניסתן של היונים וגם של ציפורים אחרות. תוכלו למצוא סוגים שונים של רשתות בחנויות ולהתקין בעצמכם, אך דעו כי גם בשביל הבטיחות שלכם וגם בשביל תוצאות טובות, עליכם להזמין בעל מקצוע שיתקין לכם את הרשת האיכותית יותר בצורה המקצועית ביותר.

 

לסיכום

אם אתם סובלים מיונים המקננות לכם בפתחים של הבית, מומלץ שתיפטרו מהן בהקדם האפשרי. יונים מהוות סכנה בריאותית, מלבד שאר הנזקים שהן גורמות. ישנן שיטות רבות להרחקת יונים, הפשוטות שבהן גם פחות מוצלחות. תוכלו להציב דוקרנים או קפיצים במקומות בהם ניתן למקם את הציוד בצורה ראויה, אך אם זהו אינו פתרון יעיל בעבורכם, תוכלו להזמין בעל מקצוע שיתקין לכם רשת להרחקת היונים, ולא תצטרכו להתעסק עם קנייה והובלה של הציוד כלל.

 

יונה לבנה

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
עבודה בהובלות
בעלי מקצוע
איך למצוא עבודה בהובלות?

מציאת עבודה חדשה עשוי להיות הליך ארוך ומתיש. אם הגעתם לכאן, אתם וודאי יודעים זאת על בשרכם. כדי להקל עליכם, יצאנו לפגוש מומחים בתחום התעסוקה ששיתפו אותנו בטיפים למציאת עבודה

חשמלאי
בעלי מקצוע
4 סוגי הבדק בית הקיימים בשוק

בדק בית הינו דבר שאסור לוותר עליו לכל מי שבונה דירה יחד עם קבלן או מעוניין לרכוש דירה יד שניה. בדק בית ייתן לכם ראש שקט ומידע מלא לגבי תקלות