איך להוביל ציוד להשכרת לאירועים ממקום למקום

לכולנו ברור שכשמדברים על הובלת ציוד אירועים מנקודה א' לנקודה ב', מדובר בעצם בהובלה רגישה למדי.

בין אם מדובר בציוד סאונד, תאורה או צילום, אתם תצטרכו להוביל את אותו ציוד מבלי לגרום לו לנזקים.

וגם אם חלילה קרה ונגרם נזק לציוד, תרצו לדעת שאתם מבוטחים. בואו נדבר על זה.

מחפשים אחר ציוד אירועים, אבל לא יודעים בדיוק כיצד להוביל אותו לאירוע שלכם? כמובן, אנחנו ממליצים על חברת הובלה מקצועית שמגיעה אליכם עם כל פתרונות שינוע הציוד. במקרים מסוימים, מעבר לשימוש במשאיות הובלה, יהיה צורך גם להשתמש בבמות הרמה ובמנופים בכדי לשנע את ציוד האירוע ממקום אחד לשני. באופן כללי, זה מאות תלוי בתוואי השטח ובנגישות במקום האירוע.

 

רכשתם ציוד אירועים וכעת יש צורך להובילו למקום האירוע

רכשתם ציוד אירועים דרך חברת מאסטר סייל ונהניתם ממחיר אטרקטיבי, וכעת הגיע הזמן להבין כיצד אתם עומדים לשנע את הציוד לאירוע. מעבר לכך שאתם עומדים להסתייע בשירותיהן של חברות הובלה מקצועיות, אתם צריכים גם לפקח על התהליך של ההעמסה של הציוד, על התהליך של ההובלה ועד הרגע בו הציוד מגיע למקום האירוע.

חשוב לזכור, אל תשאירו את גורל הציוד שלכם לידי ה"צ'אנס". גם אם איתרתם מובילים מומלצים לציוד אירועים ויש עליהם ים המלצות, עדיין תפקחו על הנעשה ועל המובל והמועמס למשאיות. כל זאת, בכדי שלא ייגרם נזק מיותר לציוד שלכם, מה שיוביל אתכם לניסיונות לאתר פתרונות חירום בדקה ה-90.

 

ביטוח על הובלת ציוד לאירועים

בכל מקרה, בין אם מדובר בסוג אירוע כזה או אחר, אנחנו מזמינים אתכם גם לברר את הנושא של ביטוח על ההובלה שלכם. לידיעתכם, רוב חברות ההובלה המקצועיות מבטחות את הציוד שלכם בזמן ההובלה, ככה שגם אם חלילה ייגרם לכם נזק בציוד האירועים, אתם תהיו סמוכים ובטוחים שיש עם מי לדבר.

בנוסף לכל מה שציינו עד כה, אנחנו ממליצים לכם לבדוק עד דבר חשוב – רשימת הלקוחות הממליצים על אותה חברת הובלת ציוד אירועים. בימינו ב-2020, לכל חברת מובילים ישנה רשימה שכזו, ככה שתוכלו ליצור קשר טלפוני עם לקוחות של אותה חברה ולשוחח עמם.

 

מה כדאי לברר אל מול לקוחות ממליצים?

כשאתם משוחחים עם הלקוחות שברשימת הלקוחות הממליצים, וודאו עמם כי אותה חברת הובלה אכן יודעת כיצד לעמוד בלוחות הזמנים. מעבר לנושא של לוחות הזמנים שלכם, וודאו גם כי אותה חברת הובלה לא גרמה לנזקים כאלו ואחרים בהובלות עם לקוחות אחרים.

ואם אתם מתקשים לאתר חברת הובלת ציוד לאירועים והפקות, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת מאסטר סייל והם כבר יסייעו לכם באיתור חברת הובלות לציוד של אירועים. בהצלחה!

 

מעבר ארגז

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
הובלות והעברות
טיפים להפחתת נזקים בהובלת שטיח

רבים חושבים שהובלה של שטיח היא עניין פשוט, אך זהו לא המצב. צריך להכין את השטיח מראש לפני ההובלה ובמהלכה כדי שתוכלו להיות בטוחים שהשטיח שלכם יגיע במצב טוב ועם

מזרן נוח
טיפים והמלצות להובלות
איך להוביל מזרן אורטופדי בלי שיהרס

מזרן אורטופדי הוא תוצר של מחקרים מדעיים רפואיים על שלד גוף האדם ואיכות שינה. במרכזו של מזרן אורטופדי ישנה ליבה רב שכבתית המעניקה לגוף תמיכה איכותית. מעבר לכך, המזרן בנוי

חדר שינה
טיפים והמלצות להובלות
פירוק וילונות לפני הובלה – כך תעשו את זה נכון

אתם עוברים לבית חדש, פירקתם כל דבר בבית וארזתם לקופסאות קרטון, כל שנותר לכם לפני שההובלה מגיעה, זה לפרק ולארוז את הווילונות שלכם.   הסרת הווילונות ואחסונם הסירו ווילונות מהמוטות

איש הובלות
טיפים והמלצות להובלות
שוק ההובלות בישראל – חברה מומלצת

אתם רוצים לעבור דירה בקרוב? או להוביל את משרדי חברת ההייטק שלכם למקום חדש? אם כך, טבעי שתרצו לדעת דבר או שניים אודות שוק ההובלות בישראל, ועל כך במאמר שלפניכם.