הובלות קבועות לחברת אחזקה- מה המחירים בשוק?

כולנו זקוקים מפעם לפעם לביצוע של עבודת הובלה, באמצעות חברת הובלות.

בין אם מדובר בהובלת תכולה של דירה, עקב מעבר דירה, או בין אם מדובר בהובלה של ריהוט או פריט בודד למקום מסוים.

כיצד ניתן למצוא חברת הובלה אמינה וטובה ומהם המחירים עבור הובלות?

 

היכן לחפש חברת הובלה?

כיום, קיימים בשוק אינספור חברות הובלה אשר מספקות שירותי הובלה, הן לאנשים פרטיים והן לחברות.

חברות ההובלה קיימות לאורך כל הארץ וניתן למצוא חברה טובה ואמינה בכל אזור ולכל אזור שאנו צריכים להוביל.

ניתן למצוא את חברות ההובלה בחיפוש בגוגל, או באפליקציות שונות של נותני שירותים.

כדאי לחפש חברת הובלה לפי המיקום שממנו אני צריך לאסוף את המוצר, זה יכול להוזיל את מחיר ההובלה. מכיוון שאם המוביל נמצא באותו עיר שממנו יש לאסוף את המוצר/ים והוא אינו צריך לנסוע מרחק רב לצורך כך, אזי זה יכול לבוא לידי ביטוי במחיר ההובלה כפי שלחברת ההובלה עצמה ייחסך זמן עבודה נוסף או עלויות נוספות כגון דלק.

בנוסף לחברות הובלה, ניתן לבדוק הובלה באמצעות חברת שליחויות. אם מדובר בפריט בודד ושאינו גדול מידי, ישנן חברת שליחויות שיוכלו להסכים לבצע את העבודה. אותן ניתן למצוא גם באפליקציות ייעודיות של חברות שליחויות שונות, או שוב- בחיפוש באמצעות גוגל.

כאשר מדובר בהובלה של יותר מפריט בודד, בטח כשמדובר בחברה שעוברת למשרדים חדשים וצריכה הובלה של ריהוט יקר ורגיש, מומלץ לבדוק את שירותי ההובלה של חברות אחזקת מבנים מחירים הקיימים בשוק, מכיוון שהן ידעו לתת ערך מוסף ללקוח, כמו אחריות למוצרים, התחייבות למועד סיום ביצוע ההובלות וכו'. אחת מחברות אחזקת המבנים המומלצות הינה "שליף אחזקות".

 

עלויות הובלה

עלויות של הובלה של פריט בודד או תכולה של בית ואף תכולה וריהוט של בית עסק, שעובר למקום חדש, יכולות להשתנות בין ספק לספק. השינויים בעלות יכולים לזוז לכאן או לכאן מסיבות רבות, בהן: המיקום של המקום ממנו יש לאסוף את הציוד, כמות העובדים שספק ההובלה יביא לצורך ביצוע העבודה (לעיתים, מהירות ההובלה הינו נושא חשוב כאשר מדובר בעסקים שזקוקים להובלה), שירותי אריזה, שירות אחריות ועוד..

אמנם אין מעקב של המדינה וקביעת מחיר להובלה, שמפוקח על – ידי המדינה, אך יחד עם זאת כן קיים טווח מחירים הגיוני אשר רוב חברות ההובלה יעבדו לפיו:

 

פירוט ההובלה טווח מחירים
דירת 3 חדרים 1500-2500 ₪
דירת 4 חדרים 1800-3500 ₪
אריזה (תוספת) 20-50 ₪ לקרטון
הובלת משרד של חדר אחד 300-700 ₪
הובלת משרד 3 חדרים 1300-3000 ₪
הובלת בניין משרדים (כ- 3 קומות) 8000-10000 ₪

 

לסיכום

אדם פרטי אשר מעוניין לבצע הובלה של פריט בודד או דירת מגורים, יש לו המון אפשרויות לבחירת הספק המוביל.

כאשר מדובר בחברה, ההמלצה הינה לקחת חברת אחזקת מבנים מקצועית אשר גם נותנת אחריות למוצרים אותם היא מעבירה. בכל מקרה, תמיד כדאי לעשות השוואת מחירים.

 

מעבר דירה

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
דלת פתוחה
בלוג בעלי המקצוע
איך להוביל דלתות פנים בצורה נכונה?

בניית בית חדש, או שיפוץ הבית הקיים, מצריכים לא מעט עבודות. בין אלו, עומדים תכנון והתקנה של דלתות פנים הבית. ההליך כולל את תכנון המשקוף והדלת, מדידות, ולבסוף, ההובלה וההתקנה

מטבעות
בלוג בעלי המקצוע
3 שיטות לחסוך כשמדובר בהובלות קטנות

החלטתם להתחדש בכמה רהיטים חדשים לבית שלכם, או שאתם עוברים דירה אבל לא מתכוונים להעביר את כל התכולה שלה? הובלות קטנות שכאלה יעלו לכם כסף ולפעמים הרבה כסף. ריכזנו עבורכם