רהיט חדש? איך בוחרים חברת הובלות שתיקח אחריות על פריט יקר כל כך?

אתם משפצים את הבית ולאט לאט הוא הולך והופך לבית חלומותיכם.

אפילו את הרהיטים המתאימים מצאתם, בדיוק כמו שחלמתם.

עכשיו רק נותר להוביל אותם מהחנות אליכם הביתה.

אבל איך אפשר להבטיח שהרהיט הכבד והיקר שלכם לא יינזק בלי לחרוג מהתקציב שהקצבתם לרכישתו?

 

אחריות

כשבוחרים מובילים לרהיט יש לברר היטב מה כוללת האחריות שחברת ההובלה נותנת. ברוב חברות ההובלה העובדות עם חנות הרהיטים עצמה, כמו למשל פה https://lilach-rahitim.co.il ישנה אחריות על ההובלה אך כדאי מאוד לברר מה היא כוללת וכן על איזה גוף- החנות או חברת ההובלה- האחריות מוטלת במקרה של נזק. שימו לב שלרוב האחריות היא על נזק גדול בלבד, מה שעלול להשאיר פתח לפרשנות אישית ולכן יש לברר את העניין ולקבל התחייבות מפורטת בכתב.

על האחריות לכלול גם פירוט התנהלות העסק במקרה של הברזה או איחור של חברת ההובלה, במיוחד בתקופות עמוסות כמו קיץ או לפני החגים. כדאי לברר את הדברים לפני על מנת להיערך הן כלכלית והן מבחינת לוח הזמנים ולא להיות מופתעים, מה שעלול לגרור עוגמת נפש רבה והוצאות נוספות לא מתוכננות.

 

כנות מול העסק וחברת ההובלות

גרים בקומה שלישית ללא מעלית? בבניין צר במיוחד? בבית שניתן להוביל אליו רק באמצעות מנוף? לא כדאי להסתיר את הדברים האלה בעת הזמנת הרהיט וההובלה, גם לא בטעות. משתנים שונים עלולים לייקר את ההובלה ולא נעים לגלות את זה ברגע האחרון כשכבר אין ברירה אלא לשלם את הפער. הגיעו מוכנים ותקשרו  מול בית העסק בכנות וישירות מלאות על מנת למנוע אי הבנות וקצרים בתקשרות. בסוף המטרה היא להתרגש מהרהיט החדש ולא להגיע אליו מותשים ועייפים ממריבות שאפשר היה למנוע לפני.

 

ביטוח

במידה ובחרתם חברת הובלה חיצונית שאינה עובדת עם חנות הרהיטים, כדאי לוודא כי יש לה ביטוח שמבטיח לכם זיכוי במקרה והרהיט ניזוק. רוב חברות ההובלה לא טורחות לעשות ביטוח וכך מוזילות את העלויות אך לעתים תשלום זול עלול להפוך ליקר אם קורה משהו לא צפוי. כדאי להתעקש ולבדוק מראש את הביטוח, על סעיפיו  השונים ולהתחשב במשתנים שונים: ביטוח מפני רטיבות בעונת הגשמים, ביטוח מפני דהיית צבע בעונה החמה, ביטוח נזקים קטנים בהובלה למקומות צרים וכו'. ביטוח חובה של משאית ההובלה, לצורך העניין, ממש לא מספק ביטוח על תכולתה.

 

בונוס

טיפ קטן לסיכום: בסופו של דבר המובילים, בדיוק כמו כולנו, הם בני אדם. להציע להם לשתות משהו קר או לשבת רגע לנוח ולהתייחס אליהם בכבוד לא רק יעשה להם את היום אלא גם יגרום להם, באופן בלתי מודע, להתייחס אליכם ולציוד שלכם ביתר תשומת לב. לפעמים הדברים הקטנים הם אלה שעושים את ההבדל.

 

מטבעות

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
עבודה בהובלות
בעלי מקצוע
איך למצוא עבודה בהובלות?

מציאת עבודה חדשה עשוי להיות הליך ארוך ומתיש. אם הגעתם לכאן, אתם וודאי יודעים זאת על בשרכם. כדי להקל עליכם, יצאנו לפגוש מומחים בתחום התעסוקה ששיתפו אותנו בטיפים למציאת עבודה

חשמלאי
בעלי מקצוע
4 סוגי הבדק בית הקיימים בשוק

בדק בית הינו דבר שאסור לוותר עליו לכל מי שבונה דירה יחד עם קבלן או מעוניין לרכוש דירה יד שניה. בדק בית ייתן לכם ראש שקט ומידע מלא לגבי תקלות