מה הדברים שחובה לבדוק לפני שמובילים מיטת שיזוף

לאור מקרים לא נעימים שקרו לאחרונה לכמה מכוני שיזוף מתחילים, החלטנו להרים את הכפפה ולכתוב מדריך מסודר בנוגע להובלה של מיטת שיזוף.

בשורות הבאות נציין בפניכם את כל הדברים שאתם חייבים לבדוק רגע לפני שאתם מבצעים הובלה שכזו, כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם מבצעים הובלה בטוחה ונכונה.

אנו מציעים לכם לקרוא בעיון את השורות הבאות וליישם את הדברים הבאים:

 

הדבר הראשון שחובה לבדוק – ניסיון של המוביל

בכל פעם שאתם מסתייעים באיש מקצוע שאתם לא מכירים, עליכם לבדוק קודם כל שיש לו ניסיון בתחום הספציפי שלשמו הזמנתם אותו. הפעם אנחנו מתמקדים בהובלה של מיטת שיזוף. לכן, ההמלצה שלנו היא לבדוק שלמוביל יש ניסיון בהובלה של מיטות שיזוף. במידה ויש לו ניסיון, אתם יכולים להיות בטוחים שהוא יודע את העבודה ומכיר את המורכבות שבהובלה מסוג זה. שכן, מדובר במיטה בעלת המאפיינים הבאים:

  • מיטה כבדה מאוד
  • המיטה כוללת חלקים שבירים
  • צריך להוביל אותה בשכיבה בלבד (מומלץ שלא להוביל את המיטה במאונך)
  • צריך להוביל את המיטה בעדינות ובזהירות

 

הדבר השני שחובה לבדוק – שיש לו רכב שמתאים במידות להובלת מיטת שיזוף

המוביל אמר לכם שיש לו ניסיון בהובלה של מיטות שיזוף? מצוין. עכשיו אתם צריכים לוודא אתו איזה רכב יש לו. אתם יכולים להבין מההצעה הזו שאנחנו לא סומכים ב-100% על התשובה של המוביל. הרי כל אחד יכול להגיד שיש לו ניסיון. לכן, אנחנו ממליצים להעמיק ולבחון שהוא מכיר את התחום ויודע שהרכב שלו גדול מספיק בשביל להוביל את מיטת השיזוף. אם הוא באמת בעל ניסיון, הוא יידע להגיד לכם את מידות הרכב ואת המידות המשוערות של המיטה שיש לכם.

 

הדבר השלישי שחובה לבדוק – המלצות על המוביל

כעת, אתם צריכים לבדוק שיש חוות דעת חיוביות על המוביל. כדי שתוכלו לעשות זאת ולהיות בטוחים שאתם מקבלים חוות דעת אמינות, עליכם לערוך חיפוש אונליין באמצעות אחת או יותר מהדרכים הבאות:

  • בירור בקבוצות פייסבוק של מובילים
  • חיפוש בעל המקצוע בגוגל
  • כתיבת פוסט בפרופיל שלכם

 

הדבר הרביעי שחובה לבדוק – שהמוביל פנוי בתאריך המתאים לכם

אם הגעתם לדבר הרביעי, סביר להניח שמצאתם מוביל מומלץ! מצוין! כעת, אתם צריכים לשאול אותו אם הוא פנוי בתאריך שאתם מעוניינים לבצע בו את ההעברה. אם הוא לא פנוי ביום זה, אנחנו ממליצים שלא לוותר על ההעברה אתו ולנסות תאריך אחר שמתאים לשניכם. עברתם כברת דרך כדי לבדוק שהוא יודע איך מובילים מיטת שיזוף וחבל שתבטלו את הכול אחרי כל הטרחה.

 

לסיום

עכשיו אתם יודעים מהם הדברים שחובה לבדוק לפני שמובילים מיטת שיזוף, כך שנותר לכם רק לבצע אותם שלב אחר שלב וליהנות מהובלה נכונה ומותאמת למיטת השיזוף שלכם. בהצלחה!

מיטות שיזוף

 

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
עבודה בהובלות
בעלי מקצוע
איך למצוא עבודה בהובלות?

מציאת עבודה חדשה עשוי להיות הליך ארוך ומתיש. אם הגעתם לכאן, אתם וודאי יודעים זאת על בשרכם. כדי להקל עליכם, יצאנו לפגוש מומחים בתחום התעסוקה ששיתפו אותנו בטיפים למציאת עבודה

חשמלאי
בעלי מקצוע
4 סוגי הבדק בית הקיימים בשוק

בדק בית הינו דבר שאסור לוותר עליו לכל מי שבונה דירה יחד עם קבלן או מעוניין לרכוש דירה יד שניה. בדק בית ייתן לכם ראש שקט ומידע מלא לגבי תקלות