מעקות זכוכית: כל מה שצריך לדעת

כל מי שאי פעם לקח חלק במסיבות קוקטייל על שפת הבריכה בצהריים, מי שהולך באופן קבוע להצגות או אפילו מי שסקר לעומק את כל האפשרויות הקיימות שלו לעיצוב הבית, בוודאי נתקל באופן די תדיר במעקות זכוכית.

צריך להסתכל על מעקות הזכוכית בפרופורציה העיצובית הנכונה, ולהבין את הדרך שבה הם יכולים לתרום לבית.

כפי שידוע לכולנו, זכוכית כשלעצמה מהווה חומר מאוד נעים לעין כשהיא ממוקמת נכון ועל כן יש לחשוב לעומק ואולי אף להיעזר במעצב כדי להחליט איזה מקום יתפסו מעקות הזכוכית בבית שלנו. השימושים שלהם יכולים להיות רבים ומגוונים:

  • מי שגר בבית שבו קיימת יותר מקומה אחת וקיים גרם מדרגות, מומלץ להתקין מעקה בצידי המדרגות כדי להוסיף ממד של יופי אך גם כאמצעי זהירות למניעת נפילה.
  • לאורך כל הקומה השנייה (או יותר) שקיימת בבית שלכם, רצוי ומומלץ להתקין מעקה כאמצעי זהירות שימנע נפילה וכן יאפשר הישענות קלה.
  • בכל מצב שבו ברצונכם להפריד בין מתחמים שונים בבית, אם זה בפנים או אם זה בחצר (במקרה שיש בריכה מומלץ בהחלט לתחום במעקה זכוכית).

 

אז למי זה מתאים?

כאמור, מעקות זכוכית הם דבר יפה מאוד לעין, ובנוסף: הם מאפשרים מצד אחד הפרדה בין מתחמים שונים ונותנים אמצעי זהירות מנפילות או החלקות מגובה (במקרה שהם ליד מעקות או תוחמים חלל של קומה עליונה), אך מנגד, חשוב לציין כי זכוכית היא חומר שברירי מאוד וכל נגיעה בעוצמה מוגזמת או בזווית לא נכונה, יכולה לשבור את המעקה ולגרום למפח נפש.

במידה ויש ילדים קטנים בבית, מעקות זכוכית אינם ברירת המחדל, שכן הילדים עלולים בטעות תמימה לתת מכה בזכוכית ולשבור אותה, ולאחר מכן אפילו ליפול או להישרט מהזכוכית שתתפזר.

במקרה כזה רצוי להתייעץ עם איש מקצוע ולהחליט על מעקה מחומרים אחרים, או אם עדיין פנינו מועדות לזכוכית, אז יש צורך בזכוכית עבה יותר מהרגיל כדי למנוע מקרים חריגים כפי שציינתי למעלה.

בנוסף, יש צורך לשים לב לחלק העליון של מעקה הזכוכית, שכן חובה לחסום אותו באמצעות גומי/עץ, או כל חומר אחר שיאפשר לגעת בחלקו העליון של המעקה מבלי להישרט או להרגיש אי נוחות, וגם כדי לשמור על יציבות המעקה.

 

איך מובילים?

כפי שידוע לכם, רובנו לא מרכיבים את הזכוכית (למרות שבסך הכל היא עשויה מחול J), ולכן בעת הובלתה, יש לרפד את האזור ככל האפשר בשמיכות /סדינים / בדים עבים, ואת הזכוכית עצמה לעטוף בניילונים ועטיפות "פצפצים" רבות ככל הניתן כדי לשמור עליהן עד ההגעה ליעד

תוכלו להתרשם מדוגמאות רבות של מעקות זכוכית ממש כאן  zhglassk.co.il , מומלץ אפילו להכין רשימה של מספר אופציות ומתוכן לבחור בטובה ביותר!

 

מעקות זכוכית בבניין

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
כסף מזומן
בלוג ההובלות
מימון לרכב הובלות – מה זה שונה ממימון רגיל

בשנים האחרונות השוק של מימון לרכבים הולך ומקבל תאוצה מוגברת, בעקבות ההכרה והמודעות הגדולה שמתפתחת סביבו. הרבה אנשים היום מעדיפים לבחור במסלול של מימון, שיוכל להקל על התשלומים שלהם בעבור

מגבר
בלוג ההובלות
הובלת ציוד להפקת אירועים בדרך הקלה

הפקות אירועים באופן כללי, הן משימות שדורשות יכולות תכנון מתקדמות ועבודה עם כמה וכמה גורמים וממשקים שונים. על אחת כמה וכמה כאשר אתם נדרשים לעבוד עם ציוד מקצועי להפקת אירועים,

מנוף מתקדם
בלוג ההובלות
השכרת מנוף להובלה חד פעמית

עסקים רבים עשויים להזדקק ביום מן הימים למנוף. המנוף יכול לסייע רבות במגוון ענפים כולל תעשייה, חקלאות והובלות. למרות שלעיתים יש צורך במנוף בשביל עבודות חריגות או חד פעמיות, אין