4 סיבות למכור את הרכב לקונה רכבים לפירוק

כולנו מכירים את האפשרות הקלאסית של מכירת וקניית רכבים מאחד לשני, אבל יש אפשרות שיכולה להיות הרבה יותר טובה וקלה לכם – למכור את הרכב לקונה רכבים לפירוק.

זאת אופציה מדהימה שלא הרבה יודעים עליה.

בשביל זה ערכנו לכם רשימה של הסיבות בגינן הכי משתלם ושווה למכור את הרכב לקונה רכבים לפירוק.

 

  1. מצב הרכב

אז מתי בכלל פונים למישהו אשר קונה רכבים לפירוק? מתי השירות הזה נצרך ומה הוא מציע? אז ככה, אם הרכב שלכם כבר כמה שנים טובות על הכביש ויש לו בלאי טבעי יכול להיות שבשוק היד שתיים הוא לא יניב לכם הרבה תשואות. אבל בשוק פירוק רכבים יש לו דווקא תג מחיר גבוה. קונה פירוק רכבים יקנה ממכם את הרכב בכל מצב שהוא. אם זה שהרכב כבר ישן, כל הזמן במוסך ושותה לכם את הכסף, או אם הוא לא מצליח לעבור טסט והתיקונים לא משתלמים. להם יש מה לעשות עם חלקי החילוף של הרכב או אפילו הברזל שלו אז אל תדאגו לכל גרוטאה יש מחיר.

 

  1. משתלם יותר

כמו שציינו תמיד יהיה לקונה רכבים לפירוק מה לעשות עם הרכב שלכם. והוא מוכן לשלם על זה ככה שאף פעם לא תצאו מפסידים. שלא נדבר על זה שכשהולכים בדרך המוכרת של מציאת קונה פרטי זה כרוך המון התעסקות שדורשת המון זמן כאב ראש ובלאגן. מי מאיתנו שניסה למכור משהו באינטרנט יודע שהדבר יכול להיחשב כעבודה שנייה. כאן אתם מתקשרים מתאמים ותוך כמה שעות העסק מאחוריכם ואתם מבסוטים עם רווח נאה של שקלים נכבדים.

 

  1. בטיחות

רכבים שכבר לא צריכים להיות כל הכביש יכולים להוות סכנה ממשית לחייכם ולחיי הסובבים. הרכב חייב לעבור טסט ולעמוד בקריטריונים גבוהים, ובנינו, טוב שכך. כבישים בטוחים יותר הם לטובת כולם, לכן המדינה מחוקקת חוקים רבים שמורידים עשרות רכבים מזהמים ולא תקינים מהכבישים בשנה. המדינה אפילו מאפשרת שירותי גריטה רק על רכבים שגילם מעל 20 כדי לעודד את הירידה של המכוניות המסוכנות מהכביש, אך מה יעשה רכב שטרם מלאו לו 20? בשביל זה יש פירוק רכבים, שנותן מבין שירותיו הרבים גם אפשרות לגריטה.

 

  1. זה למטרות טובות

איכות הסביבה זה נושא חם עשיו בעיקר כי כדור הארץ מתחממים וכבר עכשיו אנחנו סובלים מההשלכות של זה. כך שלפחות על ידי שירות פירוק רכבים יש תהליך מחזור של החומר ואין צורך להרוס עוד את הטבע. הכל משומש שוב ב רכבים שוהים או אחרי גריטה טיציקה חדשה של הברזל של הרכב זה בעצם יכול להיות הכל. אז כן גם הבחירה הזאת שלכם יכולה לעשות פלאים כי כל דבר עוזר וזה טוב לדעת שכולם פה מנצחים, אפילו כדור הארץ.

 

הגה

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
חשמלאי
בעלי מקצוע
4 סוגי הבדק בית הקיימים בשוק

בדק בית הינו דבר שאסור לוותר עליו לכל מי שבונה דירה יחד עם קבלן או מעוניין לרכוש דירה יד שניה. בדק בית ייתן לכם ראש שקט ומידע מלא לגבי תקלות