תמלול משפטי לחברת הובלות – מתי תצטרכו את השירות הזה

עבודה בחברת הובלות עשויה לגרום לעיתים לאי הסכמות בין הלקוח לבין החברה.

הדבר עשוי לבוא לידי ביטוי במצבים שבהם יש אי הבנות או כשלצערנו, יש פגיעה בריהוט, מוצרי חשמל או בפרטים אחרים במהלך ביצוע ההובלה.

אם יש בבעלותכם חברת הובלות, דעו שאתם עשויים להיתקל בהמשך במצב שבו מוגשת נגד החברה שלכם תביעה או שאתם תתבעו לקוח בשלב מסוים.

במקרים שכאלו ובמקרים נוספים, אתם תצטרכו להסתייע בשירותי תמלול משפטי של חברה בעלת ניסיון בתחום.

רוצים לדעת לעומק אודות המקרים שבהם תצטרכו את שירות זה? בשורות הבאות יוצג בפניכם כל המידע בנושא.

 

במצבים של אי הבנה

לעיתים ישנם מצבים שבהם, חברת ההובלות אינה מבצעת את ההובלה ביום שבו התחייבה לבצע. במקרים שכאלו, הלקוח עשוי לזעום על המצב ולהחליט שהוא מעוניין להגיש תלונה נגד החברה.
אם מדובר במצב של אי הבנה, אתם תצטרכו להכין מראש תמלול משפטי. מה הכוונה במצב של אי הבנה?
אם התקשרתם אל הלקוח והודעתם לו מראש שאתם משנים את תאריך ההובלה (והקלטתם את השיחה) והלקוח אישר ושכח זאת, אתם יכולים להשתמש בראייה זו בבית המשפט, כדי להוכיח שאכן בוצע מראש תיאום שהתקבל בהבנה על ידי הלקוח. שימו לב, אתם צריכים אך ורק תמלול משפטי, כדי שההקלטה שלכם תתקבל בבית המשפט.

 

במצבים שבהם הלקוח טוען שההובלה גרמה לפגיעה והדבר אינו נכון

ישנם לא מעט פעמים שבהם הלקוחות מנסים להאשים את חברת ההובלה בפגיעה בריהוט או מוצר חשמלי כלשהו בניסיון לקבל הנחה.
שימו לב, אם הלקוח טוען שבמהלך ההובלה, אתם או מי מהעובדים שלכם, גרמו לפגיעה של אחד או יותר מהפריטים שהועברו והדבר אינו נכון (ויש לכם הקלטה שמוכיחה זאת) – אתם צריכים לבדוק חברה שמתמחה בתחום של תמלול משפטי כדי שזו תוכל לתמלל את השיחה שלכם, במהלכה ניתן לשמוע כי הלקוח מודה שאין מדובר בפגיעה שנעשתה מטעמכם.
אם אינכם יודעים למי לפנות, כדאי שתבררו פרטים עם דר לוגי השכלה בע"מ. החברה מתמחה בכל הנוגע לתמלול משפטי לחברת הובלות ובכלל.

 

בכל מצב שבו הלקוח התנהל שלא כשורה ויש לכם הוכחה מוקלטת

בכל מצב שבו הלקוח מתנהל באופן שאינו כשר ויש לכם הקלטה שמוכיחה זאת, אתם יכולים לתמלל את ההקלטה אצל חברה שמתמחה בתחום ולהגיש תביעה ואת התמלול כדי לקבל את המגיע לכם.
חשוב לציין כי מדובר במצב לא נעים, אך חשוב מאוד שתעמדו על שלכם ואל תוותרו.
אם נתקלתם במצב שכזה, ויש לכם הקלטה שדורשת תמלול, תפנו לחברה שמתמחה בנושא ואל תבצעו את התמלול באופן עצמאי. החברות יודעות בדיוק איך צריך לתמלל את השיחה בהתאם לדרישות בית המשפט. אם תתמללו בעצמכם, הדבר עשוי להוביל לכך שתואשמו בשיבוש הליכי חקירה.

 

מאזניים

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
חשמלאי
בעלי מקצוע
4 סוגי הבדק בית הקיימים בשוק

בדק בית הינו דבר שאסור לוותר עליו לכל מי שבונה דירה יחד עם קבלן או מעוניין לרכוש דירה יד שניה. בדק בית ייתן לכם ראש שקט ומידע מלא לגבי תקלות