הובלות מנוף – כל המידע במקום אחד

בין אם מסתייעים בשירותי הובלות מנוף עבור הובלה של חפצים קלי משקל או כבדים, כדאי תמיד לזכור כי מדובר בסוג הובלות מאוד מורכב. במקרים מסוימים אנשים חווים נזקים משמעותיים בציודם, וזאת בעקבות חברות הובלה שאינן מקצועיות דיה. אז מה כדאי לזכור כאשר מדברים על הובלות מנוף שונות.

אחד הרגעים המרגשים בחיים, הוא הרגע בו אנחנו מתכוננים לקראת מעבר דירה. לרוב, מעבר דירה יצריך להסתייע בחברות הובלה שיודעות את המלאכה. בין אם מדובר בהובלה למען עם בניין או בלי, לפעמים יש צורך להיעזר בשירותי הובלת מנוף. הובלות מנוף ניתן לבצע עד קומות גבוהות מאוד, וישנם גם מקרים בהם אנשים מבקשים את ההובלה של פסנתרים עתיקים. לרוב, משתמשים בשירותי הובלות מנופים בעקבות בעיות גישה כאלו או אחרות.

אנשי מקצוע

מתי משתמשים בשירותי הובלת מנוף?

גם במקרים בהם יש צורך לחסוך בזמן, ניתן להשתמש במנופים. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי הובלות מנוף מצריכות ידע מאוד מקצועי, הבנה עמוקה בשיטות העמסה והובלה שונות ועוד. אחד הדברים החשובים ביותר שמומלץ לזכור כאשר שוכרים מובילים, הוא שחובה עליכם לבדוק ולוודא כי מדובר בחברת הובלות שמקפידה לתחזק את ציוד ההובלות שלה.

ציוד הובלות עשוי לכלול מלגזות, מנופי הובלה, משאיות, במות הרמה ועוד. אל תתפשרו על איכות השירות שתקבלו, היות ומדובר בהרבה יותר מ"סתם" הרכוש שלכם. לרוב, כשמדברים על הובלות באמצעות מנופים, מדברים על נושאים בטיחותיים.

מנופים שמסוגלים לעמוד בעומס הובלה

אחד הדברים החמורים ביותר שעשויים להתרחש , הוא קריסה של מנופים בעת שהם נושאים משקלים כבדים. במקרים בהם במות הרמה או מנופים אינם מתוחזקים כראוי, במקרים בהם המובילים אינם מקצועיים מספיק, או במקרים בהם המנופים אפילו פגומים, חובה להתרחק מחברת ההובלה. בשורה התחתונה, מדובר בבטיחות של כל מי שיימצא בסביבת ההובלה.

באופן כללי, תחום הובלות המנוף מתחלק לשתי קטגוריות עיקריות, כאשר האחת נקראת הובלה קלה והשנייה הובלה כבדה. הובלות כבדות עשויות לכלול גם הובלה של כספות כבדות מאוד או כמו שאמרנו, פסנתרים עתיקים.

הובלות כבדות, נשארים עם ציוד שלם בידיים

יש לזכור כי פסנתרים כבדים מצריכים שינוע עדין, מפני שמדובר בכלי נגינה שגם בדרך כלל עשויים מעץ מאוד דחוס וכבד, אך גם מהווים ערך סנטימנטלי עבור בעליהם. בין אם זקוקים לשירותי הובלות במרכז, הובלות בתל אביב או הובלות בכל מקום אחר בארץ, חשוב לזכור כי חברת הובלות מומלצת תמיד תספק לכם הצעת מחיר שקופה וברורה – עוד לפני תחילת מלאכת ההובלה.

במילים אחרות, אל תיתנו לחברות הובלה חובבניות לשנות  את המחירים שנקבו בפניכם. הקפידו לוודא שאתם מקבלים שירות הובלות מומלץ, הוגן וראוי. בשורה התחתונה, מדובר בשלמות הציוד והרכוש שלכם, בבטיחות שלכם והכי חשוב, התחושה שלכם. מעבר דירה זה אירוע מרגש!

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מנוף וטרקטור
הובלות מנוף
4 שימושי חובה במנוף הרמה בהובלת דירה

מנוף הרמה יכול לעזור להוריד ציוד למשאית, מונע עיכובים בחדרי מדרגות, מסייע לפריקה ומתאים בעיקר לתכולה כבדה מהרגיל. עוד לא שילבתם אותו בהובלה שלכם? הנה כל הסיבות לעשות זאת. מנוף