4 שימושי חובה במנוף הרמה בהובלת דירה

מנוף הרמה יכול לעזור להוריד ציוד למשאית, מונע עיכובים בחדרי מדרגות, מסייע לפריקה ומתאים בעיקר לתכולה כבדה מהרגיל.

עוד לא שילבתם אותו בהובלה שלכם? הנה כל הסיבות לעשות זאת.

מנוף הרמה הוא פתרון אידיאלי עבור שינוע של בני אדם וציוד. כתוצאה מכך, מנופים משולבים במפעלי תעשייה, בנמלי ים ותעופה ובעבודות בנייה, שיפוצים וקבלנות.

עם זאת, סקירה קצרה של צי הכלים באחת מן חברות מנופי ההרמה מגלה שיש המון סוגים שונים של מנופי הרמה שבהם אפשר להשתמש גם בהובלות פרטיות.

אם יש לכם התלבטות לגבי תוספת מחיר על מנוף כזה, יש 4 שימושי חובה שכדאי לכם לקחת בחשבון:

 

  1. שימוש במנוף להורדת ציוד

הסיבה העיקרית שבגללה חובה להשתמש במנוף הרמה במהלך הובלת דירה היא שבאמצעותו ניתן להוריד למטה את הציוד מהר, ביעילות ובלי עיכובים מיותרים.

המנוף מיועד להרמה של כל סוגי התכולה והקרטונים וניתן להשתמש בו גם עם רהיטים או מכשירי חשמל. כאשר יש מפעיל מקצועי שלוקח אחריות על המנוף ומובילים שיודעים איך לעבוד איתו, ההובלה תסתיים בהצלחה.

 

  1. שימוש במנוף כתחליף לחדר מדרגות

מנוף משמש כתחליף לחדר המדרגות. קודם כל, חובה להשתמש במנוף בכל בניין שבו חדר המדרגות צר מדי. בנוסף, המנוף יכול להיות אלטרנטיבה נוחה לחדר המדרגות אם אין בו מעלית. במקרים כאלה, יכול להיות שתוספת המחיר על השימוש במנוף תהיה זולה יותר לעומת התוספת על קומה גבוהה.

חוץ מזה, השימוש במנוף מקל על המובילים והוא גם מונע בלאי מואץ לציוד בגלל חבלות בחדרי מדרגות ולובי.

 

  1. שימוש במנוף לצורך פריקה מהירה

מנוף מסייע לא רק בהעמסה של הציוד והורדה שלו אל המשאית, אלא גם בפריקה. זה רלוונטי בכל מקום שבו צריך להרים את הציוד לגובה ואם רוצים לסיים את ההובלה מהר. בתוך בתים פרטיים למשל, יכול להיות שהמנוף יהיה הדרך היחידה להביא מיטה זוגית אל תוך חדרי השינה שנמצאים בקומות העליונות.

במקביל, מנוף מסייע לפריקה מהירה של הציוד גם בתוך בנייני מגורים והוא מתאים גם לבנייני משרדים. בשביל להשתמש במנוף באופן הזה, רק צריך לדאוג לבחירה נכונה שלו ולהפעלה בטיחותית בסביבת מגורים.

 

  1. שימוש במנוף להובלות כבדות

מנוף הוא כלי עבודה יעיל עבור מובילים ובעזרתו ניתן לבצע הובלות כבדות במיוחד. למרות שיש למובילים ציוד שמאפשר להם להתמודד עם ציוד כבד כמו מקרר או ארון, עדיין עדיף להיעזר במנוף הרמה שמיועד לכך.

השימוש במנוף הרמה מסייע לבצע את ההובלות הכבדות בצורה בטיחותית. אם משתמשים במנוף להובלות כבדות, יש פחות סיכוי שהציוד ייפול או שייגרם לו נזק. מעבר לכך, אפשר כיום לקבל הצעת מחיר מסודרת יחד עם המנוף ואז להיעזר בה להשוואת חברות.

פרטים נוספים אודות הסוגים השונים המתאימים גם להובלות פרטיות וגם לתעשייה, ניתן למצוא באתר חברת https://www.lifter.co.il.

 

סוגים שונים של מנופים

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מנוף נייד
הובלות מנוף
הובלות מנוף – כל המידע במקום אחד

בין אם מסתייעים בשירותי הובלות מנוף עבור הובלה של חפצים קלי משקל או כבדים, כדאי תמיד לזכור כי מדובר בסוג הובלות מאוד מורכב. במקרים מסוימים אנשים חווים נזקים משמעותיים בציודם,